044 23-86-413

м. Київ, вул. Іллі Еренбурга, 3А

Офсетний друк календарів

 

     Календар… календар.. Як багато в цьому слові)). А якщо серйозно, календарі міцно увійшли до обов'язкового подарункового набору  до Нового року корпоративним клієнтам, партнерам, друзям і знайомим. Будь-яка фірма, що поважає себе, прагне порадувати до свята важливих для неї людей не лише обов'язковим солодким презентом, а також індивідуальним корпоративним календарем. І звичайно, кожна прагне виділити свій календар серед багаточисельних конкурентів. Як же краще це зробити, які головні правила вдалої розробки і  виготовлення календаря?

Як вдало виготовити корпоративний календар!

     1. Раціонально підійдіть до вибору типу календаря, який збираєтеся замовити, порівняйте свої можливості і бажання. Подумайте, який наклад Вам потрібний, заздалегідь прорахуйте вартість друку в друкарні, порадьтеся з менеджерами друкарні щодо оптимального виготовлення Вашого календаря.
     2. Вибирайте правильну тему, що відображає суть і життєве кредо Вашої компанії, а також важливі події, що відбуваються в країні або світі. Адже скільки в нашій країні друкують календарів з фотографіями природи? Величезну кількість. А скільки друкують календарів з тваринами, рік яких настає? Теж багато. Знайдіть для себе щось нове. Можливо це буде щось пов’язане з мистецтвом (репродукції картин, музичні інструменти, балет тощо), або ж народна творчість, якісь незвичні поєднання.
     3. Грамотно скомпонуйте творчу ідею з логотипом і стилем Вашої компанії. Іншими словами, приділіть дизайну максимум уваги. Адже як відомо, вдалий дизайн здатний допомогти заощадити на папері та післядрукарській обробці.
     4. І нарешті – оберіть для себе хорошу друкарню, яка не лише якісно надрукує ваш корпоративний календар, а також підкаже як оптимально виготовити його та при потребі допоможе з дизайном календаря.

Типи календарів:

     1. Квартальний календар (виготовлення квартального календаря, друк квартального календаря)
 Цей календар дуже практичний. Дуже зручний у використанні, особливо в бухгалтерії, у відділах планування тощо. 
     Зазвичай буває трьох видів: малий квартальний календар, квартальний календар з однією пружиною і квартальний календар з трьома пружинами. Верхню (рекламну частину календаря) зазвичай друкують на картоні або щільному крейдованому папері. Далі до верхівки кріпиться підкладка і календарний блок. Календарний блок зазвичай друкують двофарбовим (задля економії) або ж повнокольоровим.

     2. Календар настінний перекидний (виготовлення настінного календаря, друк настінного календаря)
Настінний календар зазвичай друкують А3 або А2 формату, горизонтальний або вертикальний. Це найдорожчий вид календарів. Як правило, перший аркуш – обкладинка, щільніший за інші, часто припресовується глянцевою чи матовою плівкою, покривається УФ-лаком. Далі йдуть 12 або 6 (якщо друк з двох сторін) аркушів з місяцями і тематичними картинками. А також є останній «фінальний» аркуш. На ньому зазвичай розміщують календар наступного року з одного боку, і реквізити компанії з іншого.

     3. Календар настільний (виготовлення настільного календаря, друк настільного календаря)
Настільний календар (календар-будиночок) дуже зручний у використанні, компактний, добре зарекомендував себе як привабливий елемент нагадування про себе клієнтам і партнерам.  Зазвичай буває двох видів: найпростіший  «календар-будиночок» складається з одного аркуша-каркаса трикутної форми. На одній стороні календаря розміщують картинку і рекламу, на іншій стороні календарну сітку.          Друк календаря-будиночка  обходиться відносно недорого, а користі цей календар приносить немало.   Більш ускладнений і дорогий вигляд настільного календаря – календар-будиночок з перекидними листами, на кожному з яких розміщують один місяць (або по два для економіїі коштів). Перекидні листи кріпляться до верхівки трикутника пружиною.

     4. Календарик кишеньковий (виготовлення кишенькових календариків, друк кишенькових календариків)
     Кишеньковий календарик –  компактний і зручний носій рекламної інформації. Людям зручно мати при собі кишеньковий календарик, який можна покласти в гаманець, сумку або кишеню. Виготовлення таких календариків коштує недорого, а використовувати його можна у багатьох випадках. Наприклад, роздавати на виставці, використовувати замість візитки при грамотному дизайні календарика. Зазвичай кишенькові календарики друкують у форматі 7х10см або 6х9см. З одного боку розміщують рекламну картинку, з іншого календарну сітку. Друкують на картоні або щільному папері.
     Ми розповіли Вам про найпоширеніші типи календарів. Але, Ви можете використовувати різні варіанти виготовлення календарів. Наприклад, використовувати перфорацію при друці настільного календаря з перекидними аркушами, прикрасити аркуші настінного перекидного календаря вибірковим або суцільним лаком, припресом, тисненням тощо.

     Подумайте, створіть цікаву ідею, обговоріть її с менеджером друкарні та замовляйте свої корпоративні календарі! І нехай вони принесуть удачу Вашому бізнесу!