044 459-48-59 050 384-47-22
044 238-64-60 044 238-64-61
м. Київ, вул. Іллі Еренбурга, 3А

Рекламна поліграфія - важливий інструмент вдалої рекламної кампанії

Рекламна поліграфія – важливий інструмент вдалої рекламної кампанії

Якісний друк рекламних буклетів, флаєрів, брошур, каталогів, pos-матеріалів, календарів, плакатів, листівок – головне правило успішного просування товарів і послуг

Яка фірма обходиться без реклами? Навіть під час кризи  компанії ведуть рекламну діяльність, щоб не відстати від конкурентів, підтримувати і покращувати свій імідж, а також інформувати своїх споживачів про новинки в асортименті товарів і послуг.

Одним з головних інтрументів вдалої рекламної кампанії є рекламна поліграфія. Вона використовується на виставках і презентаціях, для проведення рекламних і інформаційних розсилок, в місцях продажу товарів і послуг, а також в якості презентів та подарунків для клієнтів і партнерів компанії.

Коли відвідувачі виставок, презентацій або конференцій покидають захід, на згадку про товари і послуги вашої компанії у них залишиться рекламний буклет, брошура, каталог продукції, візитка, а може і ексклюзивні  цікаві поліграфічні вироби.

Для проведення рекламних розсилок для клієнтів в конверт, як правило, додають рекламний буклет, флаєр, листівку, візитку, календарик.  Головні правила в цьому випадку – красиво зроблений дизайн і якісний друк, які допоможуть саме вашій компанії зацікавити споживача.

У місцях продажів товарів і послуг використовуються всілякого вигляду буклети, каталоги, а також pos-матеріали: воблери, диспенсери, шелфстопери, шелфтокери.  Всі ці матеріали поза сумнівом допомагають споживачам звернути увагу на товар або послугу, а також запам'ятати їх на майбутнє.

Дуже хороший привід нагадати про себе і надовго залишатися на очах у клієнта – подарувати календар на Новий рік, а також красиву вітальну листівку з логотипом вашої фірми.

Для проведення успішної рекламної кампанії необхідно виготовити якісну поліграфію. Адже рекламна поліграфія в даному випадку представлятиме вашу фірму і мимоволі асоціюватися з якістю вашої продукції і послуг. Тому так поважно підібрати хорошу друкарню, яка зможе здійснити якісний друк рекламних буклетів, флаєров, брошур, каталогів, pos-матеріалів, календарів, плакатів, листівок тощо.

У друкарні ITD ви можете замовити виготовлення ракламной поліграфії високої якості за прийнятною ціною і в стислі терміни. 

Якщо вам потрібно замовити друк буклетів, брошур, каталогів, pos-матеріалів, виготовлення календарів, листівок і іншу рекламну поліграфію, звертайтеся у відділ продажів друкарні ITD за телефонами:

Тел. (044) 238-64-60, 238-64-61.
e-mail: admin@itd-druk.com.ua