044 23-86-413

м. Київ, вул. Іллі Еренбурга, 3А

Друк рекламної продукції

Офсетний друк рекламної продукції, річних звітів, каталогів, брошур – це спеціалізація друкарні ITD. Спеціалісти друкарні ITD можуть виготовити продукцію будь-якої складності з урахуванням Вашого бюджету та термінів.

Листівка – зазвичай аркуш А4 формату, задрукований з однієї або двох сторін інформацією рекламного характеру. При друці листівок, зазвичай, використовують крейдований папір 80-150 г/м.

Буклет – найефективніший спосіб залучити споживачів до своєї продукції. Як правило, буклет друкують А4 або А3 формату, а потім згинають у декілька разів. При розробці дизайну буклета потрібно правильно розташувати інформацію на аркуші. Для друку буклетів, зазвичай, вибирають крейдований папір 115-170г/м. Найпоширеніші буклети – А4 формату, мають два фальці.

Плакат – як правило, аркуш А3 або А2 формату, задрукований рекламною інформацією з одного боку. В залежності від місця використання плаката обирають різний папір для його виготовлення.

Рекламні пакети – красиві паперові пакети з нанесеною рекламною інформацією. Використовуються для упаковки подарунків, придбаних товарів тощо. Як правило, друкують рекламні пакети на крейдованому папері 170г/м, після чого їх висікають і збирають. При друці пакетів їх, зазвичай, ламінують глянцевою або матовою плівкою.

Бланкипаперові вироби, призначені для ділового документообігу, містять інформацію про підприємство або фірму. При друці бланків, зазвичай, використовують офсетний папір, але часто і крейдований, а також дизайнерський. При друці бланків часто використовують спеціальні змішані кольори (Pantone), які неможливо відтворити тріадними фарбами (CMYK). Дуже часто замовляють бланки на самокопірці.

Папки елемент фірмового стилю компанії. Зазвичай, при друці папок використовують картон або щільний крейдований папір. Папки бувають з цілісним висіченим клапаном або ж із приклеєним. При друці папок, зазвичай, використовують різні види штампів для висікання.

Блокноти багатосторінкові вироби, що скріпляють пружиною або проклеюють по краю корінця. При друці блокнотів для блоку часто використовують офсетний або крейдований папір 80г/м, а обкладинку друкують, як правило, на щільному крейдованому папері або картоні.

Брошури –  неперіодичні багатосторінкові видання об'ємом понад 4, але не більше 48 сторінок, як правило, скріплені скобою. При друці брошур використовується щільніший папір для обкладинки і тонший для блоку.

Каталоги рекламні багатосторінкові видання, які несуть повну інформацію про товари і послуги компанії. При друці каталогів, як правило, використовують крейдований папір.

P.O.S. матеріали– поліграфічні вироби, призначені для розташування в місцях продажу і залучення уваги покупців. При виготовленні pos-матеріалів, зазвичай, використовують щільний крейдований папір або картон. Серед pos-матеріалів зустрічаються:

Воблери - невеликі фігурні зображення, надруковані на картоні або щільному папері, які прикріпляються до стіни, прилавка, стійки за допомогою гнучкої пластикової ніжки і двостороннього скотчу.

Шелфстопери рекламні вироби для візуального визначення місця викладення.

Шелфтокери - прямокутні вироби з біговкой у верхній частині.

Інші поліграфічні вироби – будь-які поліграфічні вироби, які можуть знадобитися в рекламному і повсякденному діловому житті компанії. Це може бути  нестандартний формат виробу, або ж при виготовленні знадобитися ручна робота. Наші фахівці  запропонують оптимальний варіант замовлення, допоможуть зробити дизайн і макетування і проконтролюють на всіх етапах виробництва.