Друкарня «ІНТЕРТЕХНОДРУК» представлена ​​на ринку Києва з 1994 року. З року в рік ми пропонуємо своїм клієнтам і партнерам найбільш актуальні послуги рекламну поліграфію за оптимальними цінами при збереженні якості.

НАША МЕТА

Сприяти успіху клієнтів, перевищуючи всі ваші очікування і забезпечуючи кращу якість поліграфічної продукції та сервіс за справедливою ціною!

НАШІ ПОСЛУГИ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ

ЦІННОСТІ ДРУКАРНІ «ІНТЕРТЕХНОДРУК»

  1. Чесність і уважність. Дотримуємося уважного і шанобливого ставлення до кожного нашого клієнта. Наша основа - це доброчесність не тільки з нашими замовниками, а й підтримку здорового професійного клімату в нашому колективі.
  2. Якість. Оперативний друк і поліграфія - це завжди висока якість, своєчасність виконання замовлень і доступні на українському ринку ціни.
  3. Всі ваші замовлення виконують фахівці з профільною освітою, які відмінно орієнтуються в усіх тонкощах роботи.
  4. Прагнення до досконалості. Рік за роком ми намагаємося оптимізувати кожен процес, стежимо за контролем якості послуг, що надаються і розвіваємся разом.

НАША ІСТОРІЯ

1994

Компанія «ІНТЕРТЕХНОДРУК» почала свою діяльність з невеликого поліграфічного центру. Постійно оновлюючи і посилюючи свою технічну базу, підприємство виросло в міцну друкарню, відому в Києві і далеко за його межами.

2001

«ІНТЕРТЕХНОДРУК» внесено до Державного реєстру видавців, виготівників, і розповсюджувачів видавничої продукції.

2005

Компанією було інвестовано близько 7,5 млн.грн. у виробництво і практично втричі збільшені потужності за рахунок придбання нових друкованих машин і сучасного постдрукарського обладнання.

Сьогодні

Сьогодні "Интертехнодрук-Полиграфсервис" - це сучасна друкарня з потужною технічною базою та кваліфікованим персоналом, яке здійснює повний замкнутий цикл виробництва і здатне виконати практично будь-яке замовлення в найкоротші терміни і з найвищою якістю.

Ми завжди відкриті новим клієнтам і з задоволенням чекаємо нашої співпраці. І пам'ятайте:

Ваш час - цінний ресурс, витрачайте його з користю: ​​замовляйте поліграфічну продукцію в надійної друкарні!