Послуги

Послуги друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК»

Друкарня "ІНТЕРТЕХНОДРУК" пропонує вам широкий спектр послуг  друку і збірки поліграфічної продукції. У нашій компанії ви можете замовити послугу друку офсетним або цифровим методом, вибрати для своїх виробів ручну або автоматичну збірку, скористатися додатковою послугою постпринт, а також виготовити ексклюзивну індивідуальну продукцію.

Услуга тиснения

Всі ваші замовлення виконуються на сучасному обладнанні з високою швидкістю друку і постдрукарською обробкою.

Якщо вам необхідно виготовити матеріали незвичайної форми, ви звернулися за адресою. Ми працюємо з досвідченими дизайнерами, для яких немає нічого неможливого!

Послуги друку нашої друкарні

Окремої уваги заслуговує можливість нашої друкарні здійснювати друк пантона і плашки. Це досить складний процес і не кожна друкарня може його виконати якісно.

Зверніть увагу, наше виробництво має всі необхідні умови для отримання якісного результату, рівномірного і однотонного нанесення фарби по всій поверхні.

Ви завжди можете звернутися до нас і замовити послуги з друку листівок, плакатів, папок, друк на картоні товщиною до 300 мікрон, харчовому картоні, друк листів для інших друкарень, які постдрукові роботи виробляють у себе, друк на Аракалі та різній рекламній продукції.

Послуги постдрукарської обробки поліграфії

Послуга постпринт в друкарні - це невід'ємна частина всього процесу виготовлення поліграфічних виробів. Комплекс технологічних процедур призначений, в першу чергу, для поліпшення зовнішнього вигляду продукції і підвищення її міцності і функціональних можливостей.

Професійний підхід, який ми використовуємо, передбачає такі види постдрукарської обробки:

• Вирубка

• Бігування

• Ріцовка

• Фальцювання

• Різка по необхідному формату

Для того, щоб домогтися високої міцності готової продукції, підвищити вологостійкість і надати унікальний зовнішній вигляд застосовуються технології ламінування, лакування, тиснення фольгою, блинтового тиснення і конгрева.

Операції для ексклюзивних тиражів і унікальної продукції

Наша друкарня пропонує вам поліграфічну продукцію в абсолютно унікальному дизайні, в ексклюзивній формі, яка привертає лише своїм зовнішнім виглядом.

• Ми можемо зробити просте і фігурне висікання, яке надає виробу різні контури.

• Нанести УФ-лакування для додаткового захисту написів або малюнка.

• Нанести лінію біга на папір або картон, щоб підвищити зручність відкривання і функціональність.

• Завдяки різанню по краях листа виходить рівний і гладкий відрив.

Таким чином, все залежить лише від вашої фантазії, а ми з радістю втілимо всі ваші найсміливіші ідеї.

Послуга збірки та склеювання в друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК»

Наявність в нашій друкарні фахівців широкого спектра з багаторічним досвідом дозволяє нам виконувати для вас ручну збірку, фасовку, склейку на скотч і поклейку на термоклей. Робота виходить точною і акуратною.

Також ми виконуємо збірку коробок, пакетів, вклейку роздавальних матеріалів, карток і багато чого іншого.

Для надійної і міцної проклейки різних матеріалів, ми використовуємо спеціальний клей і двосторонній скотч. В результаті роботи, ви отримуєте готову надруковану продукцію з високими стандартами якості!