Виробничі потужності друкарні "ІНТЕРТЕХНОДРУК"

Друкарня повного циклу "ІНТЕРТЕХНОДРУК" має в своєму розпорядженні власне виробництво. А універсальність і кваліфікація співробітників з багаторічним досвідом допоможуть вам вирішити поставлену задачу швидко і з мінімальними витратами.

Замовити в нашій великій, універсальній друкарні виготовлення поліграфічної продукції ви можете, як під ключ, так і вибравши один виробничий процес. Наприклад, клієнти замовляють офсетний друк на картоні / папері товщиною 450 мкр. із суцільною запечаткою (плашкою) пантону кольором, а різання листів і брошурування роблять на своїх виробничих потужностях.

Так само багатьом друкарням вигідніше замовляти у нас доставку на адресу клієнта, адже ми відправимо від імені замовника в день готовності замовлення!

Про деталі, ви можете дізнатися у наших менеджерів по телефону або заповнивши форму "Замовити розрахунок". Для цього, натисніть кнопку "Відкрити форму замовлення" і опишіть своє замовлення.

Типографія інтертехнодрук

Дана категорія сайту друкарні повного циклу "ІНТЕРТЕХНОДРУК" розповість вам про можливості нашого виробництва і деяких умовах співпраці.

Універсальне виробництво друкарні повного циклу "ІНТЕРТЕХНОДРУК"

Завдяки встановленому сучасному європейському обладнанню, виробничі потужності нашої друкарні дозволяють виготовляти і обробляти продукцію, як на етапі друку, так і постпринту.

Універсальність виробництва досягається великим парком встановлених машин, як для цифрового так і для офсетного друку. Ви можете виготовити індивідуальну продукцію від 1 до 500 шт. Або ж великі тиражі від 500 до 100 000 шт.

Ми виготовляємо для наших клієнтів різноманітні поліграфічні вироби: від візиток до преміальної упаковки ручної роботи.

Устаткування в друкарні повного циклу "ІНТЕРТЕХНОДРУК"

Устаткування на виробництві класифікують за його прямим призначенням. Виділяють 3 основні категорії, кожна з яких відповідає певним виробничим операціям: додрукарським, друкарським і постдрукарським.

Додрукарські пристрої необхідні для підготовки друкованих відбитків (вивід фотоформ) або документації до процесу друку. Співробітники, які працюють з допечатним виробництвом повинні мати достатню кваліфікацію і різноманітні вміння. До додрукарського обладнання відносяться: копіювальні рами, CTR-принтери, широкоформатні сканери та експокамери.

Друкарське обладнання - це основне виробництво друкарні, призначене для виготовлення поліграфії: плакатів, блокнотів, афіш, банерів, полотен і тд. Дане обладнання розділяється за принципом роботи. Так є цифровий та офсетний друк.

Постдрукарське виробництво в будь-якій друкарні неможливо без таких агрегатів як ламінатори, переплетчики і різаки. З їх допомогою ми з легкістю можемо наносити на папір спеціальне полімерне покриття, робити відбитки, висікати і каширувати, брошурувати документи або форматувати видрукувані листи до необхідного розміру.

Производсвто.Обладнання

Види поліграфічних операцій друкарні, які дозволяє виробляти наш парк обладнання

У своїй роботі наша друкарня звикла використовувати тільки новітні технології і техніки для досягнення найкращого результату.

Основою для нас є друковані видання, але перш, ніж потрапити в друк, всі матеріали повинні пройти кілька основних стадій обробки на нашому виробництві.

Першочергову увагу, звичайно, варто приділити саме друкованому устаткуванню для поліграфії, але саме поняття «поліграфічне обладнання» має на увазі широкий перелік технічних пристроїв.

  1. Оформлення. Додрукарські і дизайнерські роботи зазвичай виконуються на графічних станціях Power Makintosh і IBM PC. Також слід приділяти увагу контролю за передачею кольору.
  2. Вивід фотоформ в нашій друкарні відбувається за допомогою системи Сtr Screen 4300 s.
  3. Для друку офсетним способом використовуються офсетні листові машини: RYOBI - RYOBI 522 НЕ, RYOBI 524 GX, RYOBI 754 S.
  4. Листопідбір виконується на машинах виробника Horizon. По можливості одночасно з цим виконуємо палітурку на 2 скоби і фронтальну підрізку брошури.
  5. Окремо варто виділити фальцювальні машини FKS GRAFIPLI 3810S - для вакуумного фальцевального апарату з функцією біговки і перфорації.