Тиснення як постдрукарський процес


Конгревное тиснение

Конгревне тиснення як постдрукарський процес

Конгрев фольгою відноситься до постдрукарської обробки на ряду з бігуванням, фальцюванням, кашируванням і тд. Цей процес являє собою отримання об'ємного зображення, малюнка або напису за рахунок локальної деформації поверхні матеріалу між двома основними матрицями.

В кінцевому результаті конгревної технології виходить опукле над поверхнею зображення.

Друкарня «ІНТЕРТЕХНОДРУК» займається різними видами конгревного тиснення: сліпим конгревом, з фольгою, без участі кольору фольги.

Процес конгревного тиснення фольгою

Для того, щоб ваш виріб був яскравий, контрастний і насичений -  застосовується конгревне тиснення фольгою. Технологія має кілька завищену вартість через особливості процесу. Штамп розігрівають до 100-150 С і вдавлюють в матеріал, залишаючи чіткий відбиток.

Процес передбачає отримання опуклого золотого або срібного зображення.

Технологія вимагає професійної підготовки і високої точності взаємного розташування штампів. Матеріал штампів для конгреву з фольгою виготовляють фрезеруванням з латуні. Застосовується за великим рахунком при оформленні дорогої, ексклюзивної продукції.

Наші варіанти виготовлення кліше для конгревного тиснення

Виходячи з тиражу поліграфічної продукції, ми можемо виготовити кліше для тиснення з:

  • Спеціальних фотополімерів (для невеликих тиражів). Це можуть бути візитки, листівки і будь-яка сувенірна продукція.
  • З металевої основи (цинк, сталь, мідь). У більшості випадків застосовуються кліше, розраховані на кілька десятків, сотень тисяч відбитків.
  • Силіконове покриття для тиснення на більш м'яких пластинах може використовуватися для упаковок косметичних товарів, тюбиків для побутової хімії.