Збірні тиражі в Типографії "ІНТЕРТЕХНОДРУК"

Збірні тиражі у друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК»

Збірні тиражі нашої друкарні виконуються регулярно, забезпечуючи нашим клієнтам низьку вартість виготовлення поліграфічної продукції. Звертаючись до нас, ви отримуєте безкоштовну консультацію від висококваліфікованих співробітників, швидкий розрахунок вартості та якісне виготовлення. І не хвилюйтеся, що ви знаходитесь в іншому місті, відправку готової продукції ми здійснюємо в день виготовлення за вказаною адресою доставки.

Заповніть форму замовлення, натиснувши кнопку нижче і зв'яжемося з вами для обговорення деталей та особливостей виготовлення того чи іншого продукту.

Збірні тиражі в типографії, що це?

Збірні тиражі - це групування декількох замовлень однотипної поліграфічної продукції в один великий. Їх запускають у виробництво як єдиний друкований проект. Застосовувати такий підхід можливо лише при офсетному друці.

Збірні тиражі в типографії

В типографії збірні тиражі виготовлюються на одному друкованому листі, де із декількох макетів формується повне заповнення робочої поверхні. Переважно таким способом зручно друкувати єврофлаєра (100 * 210 мм), візитні картки (50 * 90 мм), а також поліграфічну продукцію форматом А4, А5, А6, А7.

Основною перевагою для наших клієнтів виступає те, що підсумкова вартість замовлення буде істотно нижче, ніж традиційний аналоговий друк.

Мінімальний тираж замовлення від 500 шт. одиниць.

Плюси при замовленні друку в збірних тиражах

Вартість. Вигідна ціна - це основна перевага, яке характеризує роботу зі збірними тиражами. Навіть якщо підприємство не працює з масштабними проектами, то все одно на виході отримує оптову ціну на продукцію завдяки низькій собівартості.

Основні незручності, які може доставляти друк збірних тиражів

  • При оформленні замовлення збірних тиражів, ви повинні віддавати собі належне про те, що вони характеризуються досить тривалими термінами виконання. Це відбувається через те, що друкарні необхідно трохи більше часу ніж зазвичай, для заповнення масштабного друкованого аркуша.
  • Обмеженість у виборі матеріалу. Під збірні тиражі прийнято використовувати найдоступніший і універсальний папір, який підходить для масових замовлень.

Незважаючи на це, ми пропонуємо вам можливість друку збірних тиражів на широкому асортименті глянсового, крейдованого паперу щільністю від 115 до 300 г / м.кв.