Фольгування


Фольгування - це технологія, яка полягає в нанесенні фольги на друковану продукцію для її ефектного зовнішнього вигляду. Тиснення фольгою проводиться при високій температурі, тому використовується професійна фольга. Градус, при якому буде відбуватися нанесення фольги варіюється в залежності від матеріалу і становить від 120 до 150 градусів.

Вироби, на яких відбувається тиснення фольгою повинні витримувати екстремально високі температури, тому варто звернути увагу на такі матеріали:

  • щільний папір
  • товстий картон
  • натуральну шкіру
  • пластмасу
  • спеціальну плівку

Фольгування

Необхідні етапи вибіркового фольгування

Друкарня «ІНТЕРТЕХНОДРУК» пропонує своїм клієнтам професійний підхід і високоякісну постдрукарську обробку. Для наших постійних замовників і партнерів ми готові надати безкоштовну доставку по всьому місту.

Основні етапи вибіркового фольгування:

  • Перед фольгуванням, в першу чергу, ми запитуємо у вас макет, або допомагаємо оформити дизайн свого. Малюнок повинен бути розділений на два шари: фон і елементи для виділення.
  • Друга стадія полягає у пресі фону
  • Отриманий лист ми ламініруемо плівкою. Вона здатна відмінно переносити температуру ЦПМ всіх виробників і не завдає жодної шкоди устаткуванню.
  • На цьому етапі зайва плівка підлягає видаленню, другий шар друкуємо чорним тонером.

Листи, які отримуємо надалі ми знову ламінуємо. В процесі нагрівання тонера і тонерочуткої фольги, напилення з металізованої поверхнею прилипає до тонеру.

Актуальні поради від фахівців «ІНТЕРТЕХНОДРУК»

Наші кваліфіковані співробітники можуть відповісти вам на всі ваші запитання з приводу процесу фольгування і постпринтів (бігування, фальцювання, нумерації і тд.). Наприклад, стосовно:

Вибору температурного режиму

Як було сказано вище, при фольгуванні слід враховувати щільність і технічні характеристики обраного матеріалу. Чим щільніше буде обрана папір, тим вище повинна бути температура. Було відмічено, що у кожної окремої ЦПМ існує різна температура, при якій плавиться тонер, це безпосередньо впливає на якість прилипання фольги.

Тиску і рівномірного притиску валів

Обладнання повинне відрізнятися винятковою справністю і хорошими виробничими потужностями. Машина для фольгування повинна мати достатній притиск валів. Тому що при нерівному і косому режимі, адгезія фольги буде гірше, що загрожує появі тріщин і западин.

Якість фольги

Матеріали повинні бути якісні і правильно підібрані. У нашій друкарні є можливість використовувати різні види фольги корейського та американського виробництва. У вас є альтернатива вибрати серед безлічі забарвлень і форм поставок (рулон, лист).