Лакування


Чому слід замовляти лакування в типографії "ІНТЕРТЕХНОДРУК"

  • Швидкість виконання замовлення і дотримання всіх встановлених термінів
  • Машинний арсенал нового покоління
  •  Використання тільки якісних і екологічних матеріалів
  • Надання 100% гарантії для всієї поліграфічної продукції

Види лакування, які ми надаємо

В процесі лакування часто віддають перевагу даним видам лакування:

Лакування масляним лаком

Наноситься лакування офсетним лаком точно також, як і барвник з друкарської секції офсетної машини. В процесі може застосовуватися матовий і глянсовий лак. Мабуть, головна особливість такого лакування - підвищений захист від зовнішніх факторів і стирання шару фарби. Приємний бонус - незважаючи на відмінний зовнішній вигляд і широке поширення лакування офсетним способом, Таке лакування має відносно невисоку вартість.

Лакування водно-дисперсійним лаком

На сьогоднішній день складно уявити процес лакування поліграфічної продукції без водно-дисперсійних лаків. Основна перевага в низькій ціні при відмінній якості одержуваного покритія.В категорії листового офсетного друку лак відповідає за стійкість до стирання і підвищує адгезію при подальшому УФ-лаку і тд.

Лакування УФ-лаком

Для УФ-лакування використовують спеціальні смоли, які тверднуть при нанесенні за рахунок впливу УФ-випромінювання. Для невеликих тиражів найчастіше захисний лак наноситься трафаретним методом. Слід звернути увагу, що вибіркове УФ-лакування робить поліграфічну продукцію більш виразною і помітною.

Лакировка

Валикові лакувальні машини

Найбільш доцільним обладнанням для нанесення лакування на поверхню є валикові лакувальні машини. Вони характеризуються простотою в обігу і невисокою вартістю. Конструкція має в структурі два головних вала: еластичний накатний  вал і занурений в ванну з лаком дукторний вал.

Дані машини актуально використовувати в роботі з безбарвними, прозорими лаками і при великих тиражах.

Камер-ракельні лакувальні апарати

Основна перевага використання - нанесення точно вивіреної товщини лаку, а також у відсутності необхідності регулювання лаку в роботі.

За своєю вартістю камер-ракельні апарати для лакування стоять трохи вище валикових машин, а також здатні забезпечити найвищу якість і точне дозування.

Струменеві лакувальні машини

За допомогою струменевих лакувальних машин можна наносити краплі лаку будь-яких розмірів. На одному аркуші вийде не тільки створювати шар вибіркового лаку з різним покриттям, але і проводити лакування вибірково. З недоліків слід зазначити трохи завищену вартість лакувальних машин і низьку поширеність для масового споживання.