Замовити бігування картону в типографії "ІНТЕРТЕХНОДРУК"

Бігування картону в друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК»

Бігування картону у друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК» проводиться на сучасному обладнанні висококваліфікованими фахівцями. Звертаючись до нас, ви отримуєте безкоштовну консультацію, швидкий розрахунок вартості та якісне виготовлення. Якщо ви не в Києві, відправку готової продукції ми здійснюємо в день виготовлення на вказану адресу доставки.

Бігування картону у нас у друкарні це не єдиний процес постдруку, який ви можете замовити. Ми маємо можливості та власне обладнання для повного циклу виготовлення поліграфічної продукції. Від персональної листівки цифровим друком, до тиражів у 10 000 книг у будь-якій палітурці або паперових пакетів  офсетним друком з логотипами. До речі, ми друкуємо офсетом на картоні завтовшки до 450мКр.

Заповніть форму замовлення, натиснувши кнопку нижче і ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей та особливостей виготовлення того чи іншого продукту.

Важливі аспекти процесу при замовленні бігування картону

Основна мета бігування полягає в отриманні рівного і акуратного згину без порушення шару фарби або чорнила. Поверхнею під нанесення бігування може бути:

 • плотний папір від 170 гр/м2;
 • картон, як звичайний, так і дизайнерський
 • гофра картон
 • пластик
 • плівка

Замовлення бігування картону або цупкого паперу, технологічний процесс

Технологія процесу бігування картону досить проста. Вона здійснюється за рахунок нанесення тиснення металевим тупим ножем. Під високим тиском ніж ущільнює матеріал під собою та залишає слід на поверхні. Цей слід і є Біговкою. Це якесь деформування, тиснення поверхні (паперової, пластикової, картонної) у заздалегідь наміченому місці у вигляді прямого рівного жолобка, меншої товщини та великої щільності. Надалі в цьому місці буде легко зробити вигин або брошурування.

Один із найважливіших моментів у процесі замовлення бігування картону – мітки біговки, які знаходяться у файлі з комп'ютерною версткою. Вони створені для того, щоб вказати необхідне місце на друкованому виробі, де здійснюватиметься бігування.

Використання обладнання для бігування картону

Бігування картону

У поліграфії прийнято розрізняти два основні методи нанесення біга:

 • Роликовий (Наноситься за допомогою дискових ножів. Рекомендується уважно використовувати в цифровій поліграфії, щоб ролик не подряпав поверхню)
 • Бігування ударного типу (Бігування за допомогою вдавлення тупого ножа.)

За характером впливу бігування може бути з ручним або електричним приводом. Більшість бігувальних  пристроїв мають можливість позиціонувати  виріб для вчинення кількох біговок без перенастроювання. Друкарня «ІНТЕРТЕХНОДРУК» радить звернути увагу на основні характеристики при виборі біговки:

 • Найбільш відповідний спосіб бігування - ударний, роликовий
 • Роботу вручну або з електроприводом
 • Робочу ширину, від якої залежить максимальний розмір матеріалу
 • Щільність матеріалу

Вибір обладнання безпосередньо пов'язаний з об'ємом і умовою завдання. Наприклад, якщо мова йде про масове виробництво листівок, то актуально буде використовувати автоматично налаштований біговщик з програмним управлінням.

Якщо ж ви маєте намір працювати з невеликим тиражем ексклюзивної продукції, то слід віддати перевагу механізму з ручним приводом.

Всі ці особливості ви можете обговорити з нашим менеджером, залишивши заявку або передзвонивши по телефону.

Попередня підготовка для бігування

У процесі створення біговки фахівці обов'язково наносять мітки, за якими в майбутньому простіше орієнтуватися і наносити канавки для згину. Даний процес проводиться ще на початковому етапі опрацювання макету дизайну в графічному редакторі. Нанесення проходить успішно, якщо дотримані всі тонкощі, супутні успіху: правильна глибина матриці, щільність і товщина, форма і розмір ножа і тд.

Автоматичні сучасні машини постійно вдосконалюються, поліпшується і швидкість їх програмного забезпечення. Але спираючись на багаторічний досвід і практику, видно, що виконані замовлення вручну не втрачають своєї актуальності серед замовників з ексклюзивними побажаннями.

Замовлення бігування картону основні переваги

 • Підвищення міцності згину
 • Запобігання від розтріскування і розтікання
 • Розкриваність виробів на порядок вище
 • Спрощення наступного етапу фальцовки
 • Простота методу і короткі терміни виконання