Цифровий друк в типографії "ІНТЕРТЕХНОДРУК"

Цифровий друк у друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК»

Цифровий друк в нашій друкарні відрізняєтся швидкістю та якістю виконання! Великий досвід та численні замовлення дозволяють оперативно відповідати на ваші запитання та виконувати будь-які оформлення. Цифровий друк в друкарні - економічно доцільний при умові, що ваше замовлення не перевищує 500 аркушів формату А3 однакового зображення, в іншому випадку вигідніше для вас буде офсетний друк.

В основному цифровий друк використовується для виготовлення дрібної поліграфії: візитки, листівки тощо невеликими тиражами. Звертаючись до нас, ви отримуєте безкоштовну консультацію від висококваліфікованих співробітників, швидкий розрахунок вартості та якісне виготовлення. І не переживайте, що ви знаходитесь в іншому місті, відправку готової продукції ми здійснюємо в день виготовлення за вказаною адресою доставки.

Заповніть форму замовлення, натиснувши кнопку нижче і ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей та особливостей виготовлення того чи іншого продукту.

Цифровий друк в типографії - це, по суті, кольоровий принтер, який дозволяє швидко і якісно виконувати друк тиражів, до 500 аркушів, на великих форматах паперу або іншої основи в залежності від завдань замовника.

Це швидкий оперативний друк для проби або невеликих замовлень, так як при збільшенні тиражу вартість цифрового друку різко зростає в порівнянні з офсетним.

Друк цифровий

Технологія виробництва досить бюджетна, що сприятливо впливає на підвищення її рентабельності.

Переваги вибору цифрового друку в типографії

Процес якісного цифрового друку має цілий ряд переваг як для потенційних замовників, так і для самої друкарні. Ми намагаємося йти на зустріч кожному нашому клієнту і надаємо безкоштовно пробні зразки, перевіряємо чіткість і контрастність зображення, технічні характеристики макета.

Завдяки цифровому друку в друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК» ви отримуєте:

 • Відмінну якість отриманого зображення: чітку передачу відтінків, точність ліній, виключення випадків проблем накладення елементів один на одного
 • Можливість замовляти поліграфічну продукцію маленькими тиражами
 • Послугу персоніфікації даних

Основна область застосування цифрового друку поширюється на виготовлення:

 1. Візитних карток та листівок
 2. Флаєрів, календарів і документів
 3. Воблерів і каталогів
 4. Папок і презентаційних стендів

Після виготовлення основної процедури і отримання готової продукції, наша друкарня може запропонувати вам послуги з післядрукарської обробки.

Популярністю користуються додаткові процедури нанесення захисного лаку, дизайнерського тиснення, бігування і фальцювання виробів.

Види і матеріали для цифрового друку

Виробляти цифровий друк можливо практично на будь-якому матеріалі. У нашій друкарні процедура виконується на:

 • Картонах щільністю до 320 гр
 • Дизайнерському картоні всіх колірних відтінків
 • Фактурному картоні
 • Самоклеючій плівці і папері
 • Фотопапері
 • Металізованому картоні

Особливості технології цифрового друку відмінно підходять для невеликих тиражів і дозволяють за мінімальну кількість часу створювати поліграфічну продукцію відмінної якості.