Термобіндер


Термобіндер, або як ще називають цю технологію КБС - найпоширеніший спосіб скріплення друкованої продукції.

Термобіндер

У друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК» ми працюємо з гарячим клеєм тільки перевірених імпортних марок, що дозволяє нам відповідати за отриману якість каталогів, журналів, блокнотів і проклейки будь-якої продукції.

Перевага даного способу в тому, що термобіндер можна застосовувати для виробів досить великої товщини (близько 300 листів). А тимчасові витрати на один примірник вимагає зовсім мало часу.

Після проклейки, вся наша поліграфічна продукція має охайний зовнішній вигляд, не затікає в щілини і не витікає назовні.

Технологія формування блоку для друку

Наші фахівці радять використовувати для проклейки на термобіндері крейдований і офсетний папір з щільністю в блоці до 150 гр \ м2. Якщо вибрати щільність матеріалу вище, не виключено, що на сторінках можуть з'явитися  заломи і перегини.

Блок формується не менше ніж з 48 сторінок.

Термобіндер. Позитивні і негативні сторони

У термобіндера також є свої незначні недоліки. Перш за все,  це стосується міцності. Він трохи поступається скріпленню на нитку, а ще потребує обов'язкового фрезерування. Ця процедура необхідна для довговічного використання.

Безшовне клейове скріплення має кілька видів, що розділяються в залежності від використовуваного клею:

  • При термосклейці використовується гаряче з'єднання
  • Холодне скріплення
  • Термопалітурка (за допомогою липкої стрічки)

Варто відзначити, що термобІндер дозволяє в подальшому застосовувати будь-які види постдрукарської обробки, наприклад: тиснення, лакування, конгрев. Це дуже важлива особливість, так як саме якісний зовнішній вигляд відіграє основну роль при виборі поліграфічної продукції.

Термобіндер як автоматизований процес

Сьогодні термобіндер практично скрізь проводиться автоматично. Завдяки професійному обладнанню ми задаємо рівний шар клею, щоб всі сторінки відкривалися рівномірно.

Ще однією перевагою машинної обробки є скріплення вирівняних листів без ризику перекосу. Всі поліграфічні продукти, отримані шляхом склейки, мають привабливий зовнішній вигляд і легко відкриваються.