Друк пантоном на картоні в типографії

Друк пантоном на картоні у друкарні повного циклу

Друк пантоном, виконає не кожна друкарня. Для цього необхідне високоякісне обладнання та кваліфікований персонал. Ми - друкарня повного циклу «ІНТЕРТЕХНОДРУК», виконуємо ці роботи понад 20 років! І знаємо, які особливості можуть підстерігати при виготовленні поліграфічної продукції. До речі, можемо використати картон до 450мКр. Заповніть форму замовлення, натиснувши кнопку нижче і ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей та особливостей виготовлення того чи іншого продукту з використанням пантону.

Звертаючись до нас, ви отримуєте безкоштовну консультацію від досвідчених співробітників, швидкий розрахунок вартості та якісне виготовлення. І не переживайте, що ви знаходитесь в іншому місті, відправку готової продукції ми здійснюємо в день виготовлення за вказаною адресою доставки.


Друк пантона є стандартизованим змішуванням фарб. Наші фахівці працюють з пантонами вже не один рік і можуть дозволити зробити друк в один фірмовий колір із відмінною якістю. Перенесення фірмового кольору на папір заливкою, процес досить трудомісткий і потребує додаткових налаштувань обладнання та тестування. Це дозволяє створювати однаковий колір на всій запечатаній поверхні.

Друк пантону на картоні

Пантон що це таке

Для того щоб кольори впорядкувати та стандартизувати їх нумерують та друкують у спеціальному каталозі (пантонне віяло).

Кожен окремий набір кольорів розрахований для певних умов або змішування фарб, щоб при повторенні можна було швидко створити необхідний колір. При замовленні друку пантона, вам достатньо подивитися на палітру нанесену на різні матеріали: картон, офсетний, крейдований, дизайнерський папір.

Чому для друку пантонів використовується офсетний спосіб?

Друк пантонами виконується переважно офсетним способом. Це відбувається через те, що при цифровому способі (CMYK) відтінок пантона видозмінюється та суттєво відрізняється від оригіналу.

У нашій друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК» пантоном друкують на обладнанні офсетного принципу, яке дозволяє отримувати якісне та чітке зображення.

Значення покриття поверхні під час друку на пантонах

Варто віддавати належне, що до вибору матеріалу для друку пантонів слід підійти відповідально. На кожному новому покритті колір виглядатиме по-різному. Це залежить від характеристик та призначення того чи іншого матеріалу.

Друк пантоном призначений для відтворення певного кольору. У друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК» ми відповідально підходимо до обладнання, з яким працюємо.

  • У машині ретельно вимиваємо одне з відділень
  • У барвисту кипейку закладаємо вже підготовлену фарбу

До нашої друкарні ви можете звернутися як за послугами цифрового так і  офсетного друку. Будь-яку поліграфічну продукцію ми друкуємо від 1 екземпляра.