Типографія офсетного друку на картоні до 450 мКр

Офсетний друк на картоні в типографії "ІНТЕРТЕХНОДРУК"

Офсетний друк на картоні в друкарні повного циклу «ІНТЕРТЕХНОДРУК» — це вигідний друк поліграфічної продукції великим тиражем за мінімальний термін. Ми готові надрукувати для вас каталоги, буклети, брошури і т.п. Але нашою основною перевагою є друк на картоні товщиною до 450 мКр, при цьому ми якісно виконуємо однотонну заливку пантонами. Такі переваги високо цінуються замовниками, яким потрібно виготовити паперову пакувальну продукцію: коробочки, пакети. При цьому до нас звертаються як інші друкарні, замовляючи лише офсетний друк на картоні, так і безпосередній клієнт. У свою чергу він отримує повний комплекс послуг від дизайну до готової продукції, з печаткою, висіканням, ламінацією та поклейкою, якщо це необхідно.

Наше сучасне обладнання дозволяє швидко виготовити великі та малі тиражі, що дуже подобається нашим клієнтам.

Звертаючись до нас, ви отримуєте безкоштовну консультацію від висококваліфікованих співробітників, швидкий розрахунок вартості та якісний друк. І не переживайте, що ви знаходитесь в іншому місті, відправку готової продукції ми здійснюємо в день виготовлення за вказаною адресою доставки.Як вибрати друкарню для офсетного друку

При виборі друкарні для офсетного друку на картоні, якій ви довірятимете свій проект, слід звернути увагу на:

 • Наявність готових проектів з виготовлення рекламної продукції схожої на ваше замовлення
 • На терміни, протягом яких замовлення буде виконано
 • Зразки заливки одним тоном різних кольорів
 • Устаткування, з якими матеріалами воно може працювати
 • Наявність асортименту матеріалів для виготовлення
 • На замкнутість процесів, щоб у одному місці можна було отримати повне виготовлення
 • Друк офсетний у друкарні на картоні

Друк офсетний в типографії на картоні

Друкарня повного циклу «ІНТЕРТЕХНОДРУК» готова запропонувати для офсетного друку вашої продукції лише високоякісне поліграфічне обладнання, професіоналів своєї справи та виконані вчасно якісні роботи!

Сучасне обладнання відповідає європейським стандартам та дозволяє надрукувати ваш тираж за 48 годин!

Економічність офсетного друку в друкарні полягає в низькій собівартості екземпляра поліграфічної продукції при великих тиражах. Чим більший тираж, тим нижча ціна!

Наші офсетні друкарські машини

Устаткування в нашій друкарні відіграє основну роль. Завдяки якісним машинам і досвідченим професіоналам, ваша поліграфічна продукція буде готова в найкращому вигляді рівно в термін! Існують наступні типи офсетних машин:

Листові машини

Найбільш поширеним варіантом офсетних друкарських машин є листове офсетне обладнання. Воно характеризується високим ступенем автоматизації, управлінням центральним пультом і можливістю інтеграції з допечатним обладнанням.

У нашому арсеналі друкарські машини різних розмірів: починаючи від 360 * 520 мм, до 1200 * 1620 мм. Всі машини оснащені сучасними системами лакування, і системою сушки відбитків.

Рулонні машини

Рулонне офсетне обладнання знаходить своє застосування в газетній, журнальній і книжковій друку. Воно відрізняється відмінною якістю поліграфії, високими швидкостями (до 80 000 об / год). Нажаль на данний момент обладнання виведено з експлуатації.

Широкий вибір додаткових послуг постдруку варіантів обробки. Персоналізація

Наша друкарня здійснює будь-яку форму обробки офсетної продукції. Лакування, перфорація, бігування, вирубка - це тільки невелика частина наших можливостей.

Особливістю цифрового друку є персоналізація. Але якщо ваш тираж далеко перевищує тисячі листів, цифровий друк втрачає свою актуальність і стає невигідним. Ми пропонуємо вам поєднати два способи - основний тираж надрукувати офсетним способом, а персоналізацію (змінні дані) цифровим.

Витратні матеріали для офсетного друку

Товщина матеріалу під друк варіюється від 0,03 мм до 1,4 мм.

Всі існуючі фарби, які застосовуються при офсетному друці можна розділити на тріадні і змішані.

Ми друкуємо поліграфічну продукцію для наших замовників на таких матеріалах:

 • офсетний папір
 • крейдяний папір
 • дизайнерський картон
 • дизайнерський папір