Замовити висічку картону в типографії "ІНТЕРТЕХНОДРУК"


Замовити висічку картону або паперу

Замовити висічку в друкарні для поліграфії ви можете у нас. Ми виготовляємо штампи та вироби будь-якої складності. Нашими клієнтами є великі мережі ресторанів, які замовляють повний цикл виготовлення паперової упаковки: від друку до поклейки і складання. І дизайнерські агенства, для яких необхідно зробити складні дизайнерські вирубки в папері та картоні для ексклюзивної поліграфії (Листівки, флаєри, коробочки, пакети тощо). Цей список можна продовжувати довго. Але ми розуміємо, що ви професіонал і цінуєте свій час.

Ось коротко про нас і наші можливості:

 • Звертаючись до нас, ви отримуєте безкоштовну консультацію, швидкий розрахунок вартості та якісне виготовлення.
 • Якщо ви не в Києві, відправку готової продукції ми здійснюємо в день виготовлення на вказану адресу доставки по всій Україні.

У нас у друкарні ви можете замовити не тільки висічку, але й повний спектр послуг друкарні з друком та постдрукарською обробкою, включаючи біговку, палітурку, брошурування.

Заповніть форму замовлення, натиснувши кнопку нижче і ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей та особливостей виготовлення того чи іншого продукту.

У друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК» можна замовити висічку з паперу/картону форми для пакування, картонних папок та іншої поліграфії за ескізом замовника будь-якої нестандартної конфігурації.

Висічка (штанцювання) з картону/папіру — вирубка із цільного листа, складних форм виробів для поліграфії за допомогою удару штампом. Це можуть бути віконця, контури виробу, бігувальні лінії згину.

Що потрібно знати, замовлюючи висічку картону та паперу в нашій типографії

Основні фактори, які впливають на якість і технологічний процес висікання - це жорсткість і знос штанцювального пристрою, швидкість роботи верстального обладнання, основні характеристики оброблюваного матеріалу і так далі.

Також необхідно знати з якої заготовки ви плануєте виробляти вирубку. Це рулонний чи листовий матеріал. Їхня вартість значно відрізняється, тому перед друком зображення під висікання бажано зателефонувати нам і узгодити всі деталі. Щоб замовлення висічки в друкарні не з'їло весь зекономлений прибуток на друці.

Використовується висічка в наступних цілях

Вирубка або висічка поліграфічної продукції використовується в тих випадках, коли виробу необхідно надати нестандартної форми. Висікання картону актуальне, при необхідності закруглити краї виробу, надати індивідуальну форму і зробити їх відповідно до задуму дизайнера.

Даний метод післядрукарської обробки застосовується для:

 • листівок, наприклад дизайнерської форми віконце;
 • паперових пакетів, розкриті форми для зручного збирання;
 • етикеток
 • бірок
 • цінників
 • конвертів

Найчастіше послугу виробляють на друкованій продукції, що складається з картону чи паперу різної щільності.

Висічка

Висічка (вирубка) в типографії - види, особливості

Особливості застосування висічки картону в друкарні поєднують у собі універсальність та різноманітність постдрукарського процесу. Так само це краса, індивідуальність. А також функціональність. Так Так. Щоб коробка швидко склалася, без проклеювання, за допомогою замків, важливо не тільки створити правильний розкрій коробки але і правильно і філігранно зробити висічку картону із заготовки. У цьому полягають основні особливості даного постдрукарського процесу.

Особливості висікання у друкарні “ІНТЕРТЕХНОДРУК”:

 1. Під час створення штампів практично відсутні обмеження. Можна вибирати будь-яку форму та будь-які масштаби виробів: округлі краї, рівні, повністю з фігурною вирубкою
 2. Вартість та доцільність висікання залежить від тиражу. Існує мінімальна ціна, в яку обходиться виготовлення макета, і вона не змінюється, незалежно від обсягів роботи.
 3. Висікання - це персоналізація. Це той самий фактор, який може суттєво виділити вас серед конкурентів. Сюди можуть належати ефектні тиснення на сувенірній продукції або презентаційних матеріалах.

Види висічки в нашій типографії

Висікання може здійснюватися такими методами: ротаційним та листовим.

Висічка із картону чи паперу із рулонних матеріалів ротаційним методом

 • Зазвичай використовується для складних виробів великих розмірів. Робота може бути виконана навіть на щільному та жорсткому картоні.
 • Плоским. Відмінно підходить для невеликих тиражів, обробка продукції відбувається за допомогою пласких ножів.
 • Лазерним. Завдяки спеціальним висічним штампам, збільшується швидкість виконання і якість вирубки. Ціна на цей вид може трохи відрізнятись від двох останніх за рахунок професійної технології.

Висікання з картону або паперу в аркушах

Висікання з аркушів паперу дуже поширене і є вишуканою прикрасою для будь-якої поліграфічної продукції. Замовляючи висічку в друкарні, зверніть увагу, що якщо замовити висічку при великому тиражі, ви заплатите трохи більше за штамп, але заощадите на кількості ударів.