Професійне експонування Ctr-форм для офсетного друку

Експонуємо CtР-форми для офсетного друку форматів від 229 * 305 мм до 838 * 1 143 мм. Наші демократичні ціни приваблюють багато друкарень, які замовляють у нас вивід CtР-форм для своїх офсетних  машин. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам за термінами виготовлення друкованих форм, тому звертайтеся до нас і домовимося про деталі.
CtР - форми

CtР- це технологія створення друкованих форм для офсетного друку, при якому зображення переносять на матеріал пластини для форм.

Вывод CtP-пластин

На сучасному поліграфічному ринку цей етап відноситься до стадії додрукарської обробки. CtP-форми використовуються у рольовому і листовому офсетному друці. Друкарня «ІНТЕРТЕХНОДРУК» пропонує вам виготовлення друкованих CtP-форм різноманітних форматів в діапазоні від 229 * 305 мм до 838 * 1143 мм.

Як працює технологія по виготовленню друкарських форм?

Розглянувши всі основні позитивні сторони технології виведення друкарських CtР-пластин, слід сказати кілька слів про сам процес.

Перш за все  пластину для виводу форм друку завантажують в CtР-пристрій і експортують лазерним променем. Після чого вона проявляється (експонується), а на самій поверхні виробу з'являються елементи, поглинаючі або відштовхуючі фарбу.

Наша друкарня гарантує вам стабільність і точність відтвореного зображення  при переносі на друкарські форми. Потужності друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК» дозволяють виводити пластини з різноманітним растром, формою точки і лініями.

Особливості підготовки файлів перед виготовленням друкарських форм CtР-пластин

Не варто упускати такий важливий момент, як критерії, яким має відповідати якість фотодіапозитивів і пластин CtP. Перш за все це:

  • Відсутність на плівках і пластинах вм'ятин, подряпин, бруду, заломів і тд.
  • Оптична щільність плівок повинна варіюватися в межах 4,0-4,7 D
  • Вказівка ​​на пластині і плівці назви сепарації
  • Гарантоване відтворення величини плями лазера -10-25 мкм
  • Допустима максимальна роздільна здатність - до 4064 dpi

Ми радимо вам дотримуватися основних порад і рекомендацій з підготовки файлі. Дотримуючись їх, ви зможете уникнути безлічі проблем при отриманні готових друкарських форм.

Чому вигідно використовувати технологію виведення CtP-форм

Технологія CtP-форм має ряд переваг:

  • Підвищення якості і точності зображення на друкарських формах без використання копіювальних процесів
  • Істотно скорочується час на формні процеси і деякі види приладочних робіт
  • Зростає продуктивність праці
  • Мінімізується кількість відходів і витрата фарби
  • Знижується ризик появи помилок завдяки автоматизації більшої частини робочих процесів при виведенні