ЛистопідбірЛистопідбір прийнято називати операцію по розкладанню всього тиражу в певній номерний послідовності. Найчастіше аркушепідбір затребуваний при друці книг, блокнотів, журналів, каталогів і методичок, які ми також виготовляємо. Варто враховувати, що незважаючи на достатню простоту процесу, цей етап важливий і невід'ємний для многостраничной поліграфічної продукції.

Листопідбір

Варто зауважити, що методи здійснення аркушепідбору в різних друкарнях відрізняються. Деякі вважають за краще проводити цей постдрукарський процес за допомогою ручної праці, інші використовують машинне обладнання. Все залежить від масштабів тиражу, а також вподобання  клієнта.

Основним завданням листопідбирального обладнання є розбір листів з готових блоків в повноцінний тираж. Машина сортує тиражі таким чином, щоб в кожну зошит листи потрапляли послідовно. Це і дозволяє в кінцевому підсумку сформувати готову книгу, журнал або брошуру.

Основні характеристики роботи обладнання для аркушепідбору:

 • Тираж розкладається на лотки за певним порядком нумерації: перші листи до перших, другі до других і так далі
 • На наступному етапі листопідбору по черзі збирають листи з кожного лотка, а отриманий блок перенаправляє в приймальний лоток
 • Відбувається процес об'єднання комплектів вручну
 • Деякі моделі листопідбору для зручності можуть бути з'єднані в один виробничий ланцюжок

Професійне сучасне обладнання в друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК» дозволяє якісно виконувати замовлення будь-якої складності по аркушепідбору!

2 основних види лістопідбірних автоматів

Існує основна класифікація видів поліграфічного устаткування, яке необхідно для роботи з листопідбором. В першу чергу це:

 1. Баштові автомати. У них лотки розташовані вертикально, невеликими розмірами. Можуть підключати різні модулі для виконання додаткових операцій, наприклад, зшивання блоків або обрізків. Переважно використовуються при виготовлення малих тиражів.
 2. Потокові автомати. Розташування горизонтальне, є наявність модулів для додаткових процесів. Робота проводиться тільки з папером одного типу при виготовленні масових накладів.

Послуга аркушепідбору може проводитися на папері будь-якого типу незалежно від її щільності і підвиду (офсетному, крейдованому і тд) Ціна визначається в основному в залежності від тиражу і кількості сторінок матеріалу.

Чому вам варто замовити послугу аркушепідбору саме у нас?

 • «ІНТЕРТЕХНОДРУК» - це оперативне виготовлення в термін
 • Ми надаємо індивідуальний підхід кожному клієнту
 • Маємо в арсеналі обладнання європейської якості передових брендів
 • Ніяких переплат за терміновість аркушепідбору
 • Періодична наявність вигідних акцій, що дозволяють заощадити  бюджет