Флатування та порізка листів паперу в типографії "ІНТЕРТЕХНОДРУК"

Порізка надрукованих аркушів у друкарні

Різання надрукованих аркушів у друкарні досить проста операція, але більшість друкарень обирають саме нас. Не кожна цифрова друкарня купує собі для цих цілей професійний ніж. Адже він має бути якісним і завжди ідеально заточеним. Різання надрукованих листів найчастіше замовляють у нас, як один із комплексу постдрукарських процесів. Так як знають, що у нас для всіх процесів є своє обладнання та кваліфікований персонал з досвідом роботи 20 років!

Звертаючись до нас, ви отримуєте безкоштовну консультацію від висококваліфікованих співробітників, швидкий розрахунок вартості та якісне виготовлення.

І не переживайте, що ви знаходитесь в іншому місті, відправку готової продукції ми здійснюємо в день виготовлення на вказану адресу доставки. До речі, у нас є можливість не тільки виконувати різання листового паперу, але й виконати флатування - розпустити "джамбо" рулони на листовий папір відповідно до розмірів зазначених замовником!

Заповніть форму замовлення, натиснувши кнопку нижче і ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей та особливостей виготовлення того чи іншого продукту.

Різка друкованих аркушів в нашій друкарні здійснюється на високоякісному промисловому обладнанні. Ви можете скористатися всіма нашими послугами постпринта: фальцюванням, перфорацією, бігування, свердлінням.

Ми поріжемо друковані аркуші потрібного формату в будь-якій кількості в найкоротші терміни. Наші потужності дозволяють нарізати матеріал з мінімальним кроком, а це в свою чергу гарантує філігранну точність.

Порізка друкованих листів,  як це відбувается

Спочатку режим порізки задається автоматичній машині за програмою, за якою буде проводитися різання листа за вказаними розмірами. Після цього вкладається обраний матеріал пачкою. Вирівнюється по всіх краях. У професійних машинах є спеціальні отвори із металевими кульками всередині. Завдяки цьому при переміщенні паперу по столу він не заламується і не ушкоджується. Ніж зазвичай закріплений під кутом, що забезпечує рівний зріз без заломів та кудлатих країв. Ми стежимо за гостротою своїх ножів, тому такі моменти виключені. Також затискаємо пресом, щоб не відбулося жодного зсуву при порізці. Інакше будуть не рівні краї та ілюзія монолітності сторінок книги буде втрачена, як це буває в економ-типографіях.Наступним етапом є сам різ. Це захоплююче видовище, коли гострий ніж проходить через пачку паперу в 20-25 сантиметрів немов через масло.

Порізка листів

У професійних машинах є спеціальні отвори з металевими кульками всередині. Завдяки цьому при переміщенні паперу по столу він не заламується і не пошкоджується. Ніж зазвичай переміщається по кривій лінії, що забезпечує рівний зріз без заломів і кошлатих країв.

Для чого використовується порізка віддрукованих листів?

Порізка паперу використовується для того, щоб отримувати вироби в необхідному форматі з рівними краями, які готові до подальшої обробки та збирання. Існує два основних види порізки:

  1. Ручна. Це порізка одного або пари листів з одного боку або картинки без полів. Процес виконується ручним роликовим різаком. З його допомогою можна працювати не тільки з маленькими розмірами аркуша, але і з великими.
  2. Автоматична. Передбачає собою порізку стопок листівок і книжкових блоків. Автоматичний різак дозволяє різати набагато більшу кількість паперу, ніж ручний.

Підготовка матеріалу перед порізкою

Перед порізкою паперу потрібно провести деяку підготовку, щоб в кінцевому результаті отримати якісний поліграфічний продукт.

  • Для початку всі листи складають в стопку, вирівнюють і підбивають. Стопка повинна бути рівною, для рівномірного підрізу на всіх аркушах.
  • Щоб текст або малюнок не деформувалися при порізці, в макеті потрібно робити деякі вильоти під порізку.
  • Не допускається наявність шорсткостей на папері, злипання обрізаних кромок і брудних відбитків.
  • Листи, які розташовані знизу, повинні бути повністю розрізані і мати рівну і чисту кромку.