ПерфораціяПерфорація в друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК» - це сучасні перфораційні верстати, висококваліфіковані фахівці, які мають досвід роботи як з великими тиражами, так і з індивідуальними замовленнями.

Перфорація

Наші потужності дозволяють проводити перфорацію паперів практично на будь-якій товщині. Клієнти друкарні гарантовано отримають від нас відмінну якість, креативний підхід і своєчасні терміни виконання замовлення.

Ви можете оформити замовлення у нас на сайті, або звернутися до наших менеджерів в телефонному режимі. При онлайн замовленні вам також доступна послуга безкоштовної доставки по місту.

Що таке перфорація і для чого вона потрібна в поліграфії?

Перфорація це нанесення на матеріал повторюваних дрібних отворів, які позначають майбутню лінію відриву листа. Для багатьох видів поліграфічної продукції цей прийом просто необхідний. Лінія відриву найчастіше зустрічається в календарях, запрошеннях, купонах і тд. Більш того, перфорація може використовуватися в якості методу для полегшення користування і поліпшення згину.

Наші клієнти можуть самостійно або за допомогою наших консультантів вибирати форму і розмір отворів. Перфорація це одна зі складових постдрукарської обробки, поряд з фальцюванням, бігуванням.

Для яких поліграфічних виробів найчастіше застосовується перфорація?

Неможливо уявити деякі звичні нам матеріали повсякденного використання без перфорації. В першу чергу це:

 • блокноти
 • плакати
 • відривні календарі
 • купони
 • марки
 • запрошення

Зробивши замовлення в нашій друкарні, ви отримаєте не тільки високу якість готової продукції, а й роботу з уважними, акуратними майстрами, які націлені на найкращий результат!

Види  перфорації

Виходячи з остаточного вигляду отворів, перфорацію можна розділити на такі типи:

 1. Мікроперфорацію. (Використовується для забезпечення захисту паперового носія від підробок. Застосовується при виробництві чеків, квитків, купонів)
 2. Марочну перфорацію. (Невеликі отвори круглої форми)
 3. Кутикової перфорацію (сфера застосування - разова поліграфічна продукція, наприклад, календарі або щоденники)
 4. Сегментарно-ротаційну перфорацію (використовується в стандартній друку)

Основне призначення перфорації

Процедура перфорації забезпечує готовій продукції:

 • Зручне використання виробів за рахунок правильної лінії відриву. Невеликі фрагменти добре віддалені один від одного при цьому краю залишаються такими ж рівними.
 • Актуальне оформлення. Дрібні зубчики по краях виглядають більш ефектно
 • Захисну функцію для листових носіїв

Перфорацію можна здійснювати як альтернативу іншому післядрукарському процесу - бігуванню (видавлювання лінії згину), що забезпечує матеріалам стійкість до переломів і легкість згинання.

Варто відзначити, що обладнання для перфорації  досить дороге і працювати на ньому можуть тільки досвідчені фахівці друкарні. Тому варто довіряти свою продукцію тільки перевіреним професіоналам!