Тиснення

Тисненням


Тисненням прийнято називати метод нанесення малюнка, написів, зображення на поліграфічних товарах за допомогою кліше. Розрізняють основні підвиди: гаряче і холодне тиснення. Це залежить від того, чи підлягає нагріванню штамп під час процесу чи ні. Також постдрукарський процес буває однорівневий, багаторівневий і з використанням фольги.

Тиснення

Основними сферами застосування постпринтів є: оформлення рекламних упаковок, візитних карток, цифрової поліграфії і тд. Якщо ви хочете надати своїй продукції закінчений і ефектний вигляд, то ми можемо вам запропонувати актуальну послугу бігування, фальцювання, ріцовки або скріплення на пружину.

Устаткування для тиснення - потужності преса

Для повноцінного нанесення тиснення на поверхні шляхом прогріву і відтискування використовується повноцінний прес (верстат). З його допомогою з'являється можливість виробляти гаряче, холодне, конгревне тиснення. Любителі ексклюзиву можуть наносити на матеріали написи і малюнки за допомогою різнокольорової фольги.

Основні особливості роботи з пресом:

  • Використовується для тиснення на всіляких поверхнях (поліграфія, шкіра, пластик, дерево)
  • Навчитися працювати з апаратом може будь-яка людина, навіть якщо він ніколи не займався подібним видом діяльності
  • За допомогою нашого обладнання можна проводити різні операції без зайвих витрат часу

Від чого залежить вибір виду тиснення?

Для того, щоб правильно підібрати вид тиснення для ваших цілей, перш за все, слід звернути увагу на такі фактори:

  1. Фізико-хімічні характеристики матеріалу
  2. Сферу, в якій буде застосовуватися продукція
  3. Оформлення і дизайн (колір, форма, розміри)

Які бувають види тиснення?

За допомогою фольги

Вибрати тиснення фольгою в друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК» можна для декорування, розфарбовування ділянок поверхні за своїм смаком. Зупинити свій вибір можна на таких варіантах фольги: дифракційній, голографічній, кольоровій, магнітній.

Слід звернути увагу, що тиснення фольгою добре підходить для тонких плівок, які не витримують нагрівання. Але при цьому технологія не зовсім придатна до використання для матеріалів з сильним поглинанням.

Блинтове

Блинтовий, або як еше прийнято говорити, безбарвний метод тиснення дозволяє отримувати чітке і контрастне зображення. За зовнішніми характеристиками блінт схожий на металевий полімерну друк з подібними елементами по висоті.

Такий вид не має на увазі застосування фарб, але в окремих випадках між штампом і матеріалом вкладається фольга, щоб надати відбитку більш виразний вигляд.

Конгревне тиснення

Конгрев забезпечує малюнку обсяг, шляхом підведення частини ілюстрації над поверхнею. Форму рельєф набуває завдяки спеціальному кліше і контрштампу, між якими і затискається виріб.

Завдяки конгревному варіанту ви можете створювати неповторні дизайни. А сам виріб стає більш стійким до зовнішніх впливів, відрізняється довговічністю і індивідуальністю.