Друк "плашки"

Друк "плашки" у друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК»

Друк "плашки" - це процес однотонної заливки частково або повністю поверхні матеріалу. Цей процес досить складний, тому що при друці досить нелегко на великій поверхні витримати рівномірне розтікання фарби від моменту заливання до кінцевої точки. Для цього необхідно точно налаштоване обладнання та кваліфікований персонал.

Ми виготовляємо друк "Плашки" вже більше 20 років, використовуємо не тільки різний папір, але і на картон, товщиною до 450 мКр. У нас постійно замовляють друк "плашки" інші друкарні для своїх заготовок. В основному друк "плашки" використовується для виготовлення корпоративної поліграфії: папки, сегрегатори, блокноти, плакати тощо, а також для пакувальної та подарункової продукції: паперові / картонні пакети, коробочки.

Звертаючись до нас, ви отримуєте безкоштовну консультацію від висококваліфікованих співробітників, швидкий розрахунок вартості та якісне виготовлення. І не переживайте, що ви знаходитесь в іншому місті, відправку готової продукції ми здійснюємо в день виготовлення за вказаною адресою доставки.


Заповніть форму замовлення, натиснувши кнопку нижче, і ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей та особливостей виготовлення того чи іншого продукту з використанням друку плашки.

Що таке "Друк плашки" та які бувають особливості друку

В типографії Друк плашки  - означає покриття порожньої області суцільною запечаткою. Обрана вами фарба наноситься рівномірно одним шаром.

Друк плашки

Якщо говорити про повну заливку, то за розмірами плашка не обов'язково повинна відповідати друкованому аркушу. Допускаються відхилення і запечатка не всієї площини.

Тонкощі роботи при друці плашками в типографії

Якщо вам необхідно замовити об'ємний тираж - вам потрібно заздалегідь проінформувати про це команду друкарні. Ця характеристика безпосередньо впливає на розрахунок вартості вашого замовлення. Щоб отримати рівномірно забарвлений сегмент, відбувається досить трудомісткий і складний процес. Дана процедура вимагає спеціалізованих знань у співробітника і якісного обладнання.

Додатково ви завжди можете замовити фольгування або конгревне тиснення для вашої поліграфічної продукції, щоб додати виробу індивідуальності та оригінальності.

У друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК», ми маємо обладнання для виконання практично будь-якого замовлення для виготовлення поліграфічної продукції тиражем від 10 до 10 000 шт. Це щоденники в будь-якій палітурці, книги, паперові пакети та упаковка для ресторанів. Також ми виготовляємо стандартну листову продукцію: плакати, листівки, візитки тощо.

У друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК» ми можемо зробити вироби на замовлення із застосуванням плашки як на весь лист, так і частково. Процедура обійдеться вам трохи вище середньої вартості на ринку, так як вимагає певних навичок і мікроклімату в приміщенні.

Труднощі, з якими можна зіткнутися при друці плашок

  • Простежте за появою смуг темніших або світліших основного кольору. Зверніть увагу, що смуги можуть бути як поперечні, так і поздовжні.
  • Іноді в процесі друку на оброблювану поверхню потрапляють пил і інші частинки сміття. Вони створюють непотрібні дефекти і дрібні точки на запечатаній ділянці.
  • При друці тиражів до 1000 аркушів тон пігменту може змінюватися. Це залежить від якості фарби і обладнання для нанесення.

Уникнути неприємностей можна зробивши замовлення в нашій друкарні. Для цього у нас є всі необхідні технічні умови і сучасний машинний арсенал.