Каширування картону для поліграфії в типографії "ІНТЕРТЕХНОДРУК"

Каширування картону в поліграфії

Каширування картону у нашій друкарні виконується на власному устаткуванні. Це швидко та якісно. Також ви можете замовити готові кашировані коробки під свою продукцію, і для нас немає різниці, який матеріал використовувати або якої складності буде форма виробу. 20 років ми виконуємо каширування картону для поліграфії на ринку України та наші клієнти замовивши послугу один раз, продовжують працювати з нами роками.

Звертаючись до нас, ви отримуєте безкоштовну консультацію, швидкий розрахунок вартості та якісне виготовлення. Якщо ви не в Києві, відправку готової продукції ми здійснюємо в день виготовлення на вказану адресу доставки по Україні.

Каширування картону в друкарні це не єдиний процес постдруку, який ви можете замовити. Ми маємо власне обладнання для повного циклу виготовлення поліграфічної продукції. Від персональної листівки цифровим друком до тиражів у 10 000 книг у будь-якій палітурці або паперових пакетів з логотипами офсетним друком. До речі, ми друкуємо офсетом на картоні завтовшки до 450мКр.

Заповніть форму замовлення, натиснувши кнопку нижчеі ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей та особливостей виготовлення того чи іншого продукту.

Каширування картону може використовуватися в сучасній поліграфії для виготовлення різноманітного подарункового або рекламного пакування, матеріалів з картону, книг, папок з кільцями та різних декорацій.

Суть технології каширування картону зводиться до приклеювання до щільнішої основи менш щільного матеріалу. Варіанти можуть бути різні: картон, плівка, папір. Зрештою, на основу наноситься чіткий повнокольоровий малюнок, який значно покращує зовнішній вигляд готової продукції виконаної з картону. Перше - не кожна друкарня може друкувати відразу на картоні, і друге - для основи береться щільний картон, який не презентабельного кольору, і якщо на ньому друкувати зображення, будуть потрібні додаткові налаштування та підвищена витрата фарби. Що зрештою виходить набагато дорожче ніж просто обклеїти його тонким папером з готовим зображенням.

Етапи каширування картону

Основні етапи, які можна виділити в процесі каширування картону:

  • Підготовка. Всі матеріали заздалегідь готуються досвідченими співробітниками друкарні. Для додаткового захисту матеріал-лайнер покривають зміцнюючим лаком або ламінацією
  • Об'єднання. Основна закладка твердої основи-підкладки і лайнер поєднуються між собою в відсік для початкової подачі матеріалу
  • Нанесення клейового складу
  • Процедура пресування

У друкарні "ІНТЕРТЕХНОДРУК" ми ретельно проектуємо та готуємо всі креслення. Також уважно робимо вирубку заготовки основи, зовнішньої та внутрішньої наклейки. Щоб 2 основні шари зберігали свою форму, до процесу допускаються лише досвідчені співробітники. Далі форми висікають пресом тигельним і поліграфічні вироби передаються ручному складанню.

Після того, коли всі етапи каширування картону завершені, ви можете використовувати його для своїх цілей.

Де застосовуеться каширування картону?

Сфера застосування цього матеріалу різноманітна. Найчастіше використовується при упаковці подарункової та сувенірної продукції, ігор розвиваючого характеру, або книг. Грамотне з'єднання повнокольорової основи з паперу та картону дозволяє досягти бажаних результатів. Також ви можете удосконалити зовнішній вигляд виробу за рахунок додаткових постдрукарських процесів. Наприклад, ламінування, тиснення чи покриття ультрафіолетовим лаком.

Оскільки ціна кашування у нашій друкарні досить демократична, її використовують для:

  • папок під документи;
  • кришок палітурки книг;
  • пакувальних коробок під брендові товари;
  • рекламної продукції, постери тощо.

Якщо ж вам необхідно виготовити подарункову упаковку для товарів елітного класу: парфумерія, косметика, алкоголь, кондитерські вироби, вам краще скористатися технологією слім-кашування.

Слім-каширування

Каширування картону

Наша друкарня повного циклу “ІНТЕРТЕХНОДРУК” пропонує скористатися технологією слім-кашування. При цьому процесі поєднуються між собою кілька шарів: основний - носій, це жорсткий матеріал, що складається з щільних видів паперів, картону або полотна ПВХ. А поверх з однієї або двох сторін наноситься декоративний матеріал, таким чином, щоб торці були приховані під декоративний шар. На верхній шар і наноситься зображення замовника перед обклеюванням.

Варто звернути увагу на те, що технологічний процес повністю автоматизований, а ручна робота практично не виконується.

Основні переваги даного методу – створення якісної жорсткої, легкої та довговічної упаковки, яка матиме презентабельний зовнішній вигляд. Більш того, за допомогою даної технології можна створювати вироби будь-якої форми.

Заповніть форму замовлення для розрахунку вартості каширування картону, натиснувши кнопку нижче і ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.