патріотичні сувеніри

Ukraine In My Heart

У цей час Україна переживає одну з найважчих та найстрашніших часів. Тисячі людей залишили свої сім'ї, свої будинки та були змушені шукати безпечні місця для життя. Насамперед, ми вдячні всім тим, хто відкрив своє серце, свій дім та прийняв біженців. Але мільйони людей так і не змогли покинути країну, вони залишилися в епіцентрі лиха. без роботи та практично без засобів для існування.

Ми, українські компанії: «ІНТЕРТЕХНОДРУК», "Паперовий змій", ПП "СКД", "Українська паперова компанія", "Інкомет" та інші, що працюють в області поліграфії, започаткували ініціативу «Ukraine In My Heart».  Її мета – виготовити значну кількість рекламно-сувенірної продукції патріотичного спрямування (прапорці, чашки, футболки, стікер-паки, наклейки, авто-стікери тощо), провели переговори з маркетинговими відділами потужних мереж рітейлу з приводу безкоштовного розповсюдження продукції серед них покупців. 

На жаль, нам не вистачає витратних матеріалів та коштів, щоб зробити нашу ініціативу більш масштабною (принаймні, платити заробітну плату друкарам та операторам постдрукарських ділянок), бо через активні бойові дій навколо Києва нашу роботу було повністю припинено. 

Ви також можете підтримати проект, розмістивши замовлення на нашому виробництві  замовивши сувенірну продукцію Наші потужності: офсетний, цифровий, широкоформатний, сублімаційний друк. 

Ми перераховуємо 50% на підтримку наших збройних сил від замовлень, зроблених у цей тяжкий для всіх нас час.

#Ukraine In My Heart