Брошюрування металевою пружиною

Металическая пружина

Використання технології брошурування металевою пружиною відноситься до завершального етапу постдрукарського процесу. Вид металевої пружини дозволяє поліграфічній продукції зберегти офіційний і акуратний зовнішній вигляд, а також забезпечує зручність використання виробів.

З брошурування на металеву пружину документ можна вільно розгортати на 360 градусів і не боятися можливості випадання аркушів.

Щоб напевно вберегти ваш виріб від зовнішніх впливів, варто з передньої сторони документа після брошюрування розмістити безбарвну пластикову обкладинку, а з задньої - товстий лист картону.

 Які можна виділити переваги брошюрування на металеву пружину?

  1. Надійність кріплення листів
  2. Можливість зручного розвороту на 360 градусів
  3. Акуратний зовнішній вигляд і можливість додати в виріб яскраву родзинку
  4. Презентабельність

Технологія процесу брошюрування на пружину в друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК»

Перш ніж проводити брошурування, завжди слід виконувати ретельну підготовку вироби. Сюди можна віднести процес роздруківки, обрізки непотрібних країв, перфорування (пробивання дрібних отворів по краю аркушів).

Слід звернути увагу, що металеву пружину варто замовляти виключно під вашу поліграфічну продукцію після консультації з нашими фахівцями. Вони мають різний розмір і діаметр. Звичайно, за рахунок своєї міцності і презентабельності металева пружина буде коштувати трохи дорожче стандартного постдрукарського процесу - брошюровка на пластикову пружину.