Брошурування на скріпку

Скріплення на скріпку

Брошування на скобу - це процес, який відноситься до етапу постдрукарської обробки поліграфічної продукції. Метод використовується переважно для брошурування невеликих буклетів, журналів, каталогів, книг і інструкцій.

Сам процес брошюровки на скобу (на дві скоби) включає в себе фальцювання, аркушепідбір і подальше скріплення всіх листів в єдиний виріб.

Що потрібно знати про брошюровку на скріпку

При брошуруванні будь-яких документів на скріпку, обов'язково необхідно ознайомитися з особливостями даного виду палітурки:

  • Після того, як виріб уже був скріплений, в нього не можна додавати нові сторінки, без пошкодження брошури або методички. Звичайно, можна акуратно видалити скріпки, то в такому випадку може постраждати обкладинка.
  • Брошурування на скобу застосовують для поліграфічної продукції, яка містить не більше 100 сторінок. Орієнтовна щільність паперу повинна бути 80 г / м2.
  • Для того, щоб добитися привабливого зовнішнього вигляду, ви повинні також звернути увагу на обкладинку. Вона повинна бути кілька разів щільніше, ніж основний папір.

Яка технологія скріплення на скріпку в друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК»

Після основної операції друку ми переплітаємо блок разом з обкладинкою на професійному обладнанні або в режимі напівавтомата на промисловому степлером. Наші кваліфіковані оператори спочатку проводять добірку листів, а потім складають їх в потрібному порядку і переплітають.

Після того, як робота закінчена, для дбайливого транспортування ми пакуємо ваше замовлення в термоплівку і в коробки, щоб уникнути пошкодження продукції.