Ниткошвейне скріплення

Ниткошвейное скрепление

Ниткошвейне скріплення - це класичний метод, який підходить для будь-яких багатосторінкових поліграфічних продуктів. Володіє міцним з'єднанням листів, що впливає на довговічність використання виробу.

Спосіб підходить не тільки для книг, але і для будь-якої многосторінкової  поліграфії. У разі необхідності, міцність можна додатково підвищити проклеюванням, прошивкою по марлі і обклеюванням корінця.

Види ниткошвейного скріплення:

Потетрадне ниткошвейне скріплення

Для даного способу необхідно сформувати кілька зошитів, прошитих окремо, а після скріпити їх в одне ціле. Нитки повинні бути пропущені через корінцеві фальци.

До переваг методу слід віднести:

  • Довговічність використання
  • Надійність, за рахунок великої кількості стібків
  • Відсутність потовщення корінця
  • Можливість провести наступні постдрукові роботи, такі як каширування.
Поблочне ниткошвейне скріплення

При цьому методі всі сторінки вироби мають одночасну прошивку по фальцю або  по корінцю.

Плюси - менша кількість витраченого часу, в порівнянні з потетрадним способом, а також зменшення витраченого часу на обробні етапи.

Які можна виділити переваги ниткошвейного скріплення в друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК»

Ниткошвейне скріплення широко застосовується при виробництві документів, літературних видань, каталогів та іншої поліграфії. Це все зумовлено міцністю і довговічністю виробів.

  • Ви забезпечуєте мінімальну ймовірність самовільного роз'єднання прошитих сторінок. Книжкове видання або журнал можуть розпадатися на окремі сторінки лише при повному руйнуванні паперу.
  • Поліграфічні вироби розкриваються до самого корінця. Так як листи розгортаються на 180 градусів, надрукована інформація видна в повному обсязі.