М'яка палітурка

Мягкий переплет

М'яка палітурка - це класика. Послуга користується попитом на ринку рекламної поліграфії і сфери освіти. Це обумовлено відносною дешевизною витратних матеріалів і швидкими термінами виконання замовлення.

При склеюванні книг в м'якій палітурці найчастіше вдаються до клейового методу скріплення. Він дозволяє з'єднати блок з обкладинкою якісно, ​​надійно, попередньо торшерував або фрезерував його.

У нашій друкарні ви можете замовити м'яку обкладинку вашого виробу з крейдованого, дизайнерської та офсетного паперу.

Також друкарня відрізняється широким спектром постдрукарських послуг. До нас ви можете звернутися за ламінуванням сторінок або УФ-лакуванням.

Терміни виготовлення друкованої продукції в м'якій палітурці зазвичай займають від 4-7 днів, все залежить від розміру тиражу.

Технологія виробництва гарантує міцність книги в м'якій палітурці

Сучасні технології нашого виробництва та інноваційні розробки у пресі гарантують тривалий термін служби книг в м'якій палітурці:

  • Ми здійснюємо ретельну підготовку книжкового блоку: форматування, друк, фальцювання аркушів
  • Обкладинки виготовляємо з картону або щільного паперу до 300 г / м2
  • Створюємо гнучку палітурну кришку, яка складається з одного кореневого боку і двох бічних
  • З'єднуємо блок з обкладинкою методом термоклейового скріплення і біговки м'якої обкладинки на розворот

Можливості оформлення м'якого палітурки

Одне з найважливіших переваг м'якого плетіння полягає в його вартості. Такий варіант значно економічніший на відміну від твердої палітурки, при цьому нітрохи не поступається в якості.

У процесі створення макета у вас є можливість вибирати як матеріал обкладинки, так і внутрішнє наповнення. Переважно - це різноманітний папір щільністю від 45 гр / м2 до 170 гр / м2.

Метод склеювання м'якої палітурки КБС

Клейове бесшвейне скріплення - це один з найпоширеніших методів брошюровки. Він здатний з'єднувати виріб в одне ціле за рахунок своєрідної методики шиття. По суті, технологія можлива завдяки чотирьом основним етапам виробництва:

  1. Затискачі друкованого блоку
  2. Зрізання корінцевих фальців
  3. Торширування зрізу
  4. Роботи з нанесення шару клею

Якісна проклейка в нашій друкарні має на увазі достатню адгезію і кодгезію клею. Ми володіємо всім необхідним арсеналом обладнання та командою високопрофесійних фахівців, тому ви з упевненістю можете на нас покластися.