Тверда палітурка

Твердый переплет

Виготовлення твердої палітурки - одна з важливих спеціалізацій друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК». Створення твердої обкладинки багатоопераційний процес який вимагає професійного обладнання та кваліфікованих операцій.

Книги в твердій палітурці відрізняються складною конструкцією, змістом безлічі окремих деталей. Ключовими складовими є внутрішній блок (використовується папір щільністю близько 80 грм2) і обкладинка (твердий щільний картон).

Тверда палітурка для виготовлення книжкового блоку

При виготовленні книжкового блоку кілька зошитів об'єднуються в єдине ціле. У блок можуть вкладатися не лише інформаційні сторінки, а й різні вкладиші з малюнками та ілюстраціями.

Виготовлення основи книжкового блоку неможливо без зброшурованих паперових аркушів, скріплених між собою. Також без порізки, фальцювання, приклеювання форзаців і приклеювання корінцевого матеріалу.

Виготовлення палітурки

В якості твердої основи використовується корінцева сторона і 2 картонні бічні. А самі сторони скріплюються обкладинкою книги. Канти кришки підгинаються і проводиться каландрирування твердої палітурки. Далі за бажанням технологія доповнюється тисненням і скругленням корінця.

Виробництво книг в твердій палітурці обов'язково передбачає міцну й щільну обкладинку - зі шкіри, картону, тканини, паперу або полімерів!

Скріплення при твердій палітурці

Найважливіший етап - це скріплення книжкового блоку з палітурної кришкою. Він можливий за рахунок форзацу (сторінка з чотирьох аркушів міцного паперу, яка приклеєна до першого і останнього аркушу внутрішнього блоку і кришки).

Безшовне клейове скріплення і шиття ниткою - два основних способи брошурування. Перший варіант забезпечує готовому виробу відмінну розкриваність, а другий характеризується міцністю і довговічністю.

Переваги вибору твердої палітурки для виготовлення

Тверду обкладинку слід вибирати якщо ви хочете, щоб ваша поліграфічна продукція прослужила вам якомога довше і виглядала презентабельно і красиво.

Переваги книжкової палітурки полягають в наступному:

  • Вона захищає книгу від затирань і будь-яких зовнішніх пошкоджень
  • Має різноманітну обробку з оксамиту, фольги, з тисненням
  • Значно подовжує термін служби виробу

Друкарня «ІНТЕРТЕХНОДРУК» готова запропонувати вам високий рівень сервісу і роботу тільки на якісному професійному обладнанні. Тому, якщо до видання ви вибираєте тверду обкладинку, слід звернутися до дійсно досвідчених фахівців, які дадуть відповідь на всі ваші запитання!