Замовити друк афіш у друкарні "ІНТЕРТЕХНОДРУК"

Друк афіш досить поширений вид зовнішньої реклами. Наша друкарня “ІНТЕРТЕХНОДРУК” вже понад 20 років займається оформленням та друком найрізноманітніших варіантів виробів. Наше високоякісне обладнання, а також злагоджена робота персоналу дозволяють друкувати чудові екземпляри для важливих заходів та рекламних кампаній.

Для оформлення замовлення вам достатньо просто зателефонує наш менеджер по телефону або заповнити швидку форму замовлення нижче.

Які бувають різновиди афіш

Друк афіш

Наше сучасне виробництво дозволяє створювати вироби найрізноманітніших форматів. Від традиційного розміру А4 до великого А0. Друк проводиться цифровим методом у повнокольоровому 4+0 год/б діапазоні.

А4, А3. Вся необхідна інформація легко міститься навіть на невеликих афішах. Для того, щоб афіші такого типу привертали увагу і візуально запам'ятовувалися, достатньо підібрати правильний макет дизайну та структуровано розмістити основний текст.

А2. Цей формат найпопулярніший. Він не тільки виглядає респектабельно, а й має оптимальний розмір, який буде помітний з великої відстані.

А1, А0. Це той випадок, коли рекламу бренду чи організації має сенс розмістити на вуличних стендах чи фасадах будівель. При такому оформленні афіш ви можете бути впевнені, що ваше повідомлення не залишиться непоміченим.

Окрім класичних варіантів виробів, ми можемо запропонувати вам замовити друк складених афіш. Вони є роздрукованими фрагментами дизайну, які грамотно зібрані в єдине концептуальне зображення.

Цифровий друк завершених макетів проводиться на матовій, глянсовій або самоклеючій основі щільністю 90-300 гр/м2.

Друк афіш ціна. Великі розміри

Грамотно оформлені афіші можуть стати не лише ефективним рекламним інструментом, а й привабливою окрасою вашого закладу.

У більшості випадків афіші використовуються як анонс заходу або як реклама конкретного товару або послуги. У друкарні “ІНТЕРТЕХНОДРУК” у вас є можливість замовити не лише поліграфічні вироби стандартного розміру, але й великі постери у будь-якому тиражі.

Сучасно оснащений парк обладнання дозволяє друкувати справжні широкоформатні полотна. Майте на увазі, якщо ви збираєтеся експлуатувати такі вироби в умовах підвищеної вологості та пилу, доцільно замовити попереднє ламінування.

Вартість на афіші формату А1 розраховуються суто індивідуально, оскільки все залежить від густини, кольору та типу паперу.

Друк афіш вартість. Які фактори впливають на ціну

У друкарні “ІНТЕРТЕХНОДРУК” ціни на друк афіш формуються виходячи з таких факторів:

  • Вибір матеріалу, що використовується для роботи
  • Дозволи друку
  • Ширини афіші

Також ціна може несуттєво підвищитись при замовленні додаткових послуг постдруку. Наприклад: лакування, ламінування чи тиснення.

Переваги оформлення замовлення у нашій друкарні

  1. Ми використовуємо лише якісні різновиди паперу. У нас ви завжди зможете знайти широкий асортимент різної щільності та якості
  2. Робота дизайнерів. Для створення по-справжньому привабливої ​​та чіпляючої афіші в нашій команді працюють фахівці, які знають усі тенденції та тонкощі оформлення макетів
  3. Висококваліфіковане обладнання
  4. Використання додаткових послуг постдруку
  5. Оперативна доставка в будь-яку точку Києва та України