Послуга виготовлення поліграфічних виробів


Послуга виготовлення поліграфії в нашій друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК» допоможе вирішити будь-яку вашу задачу, пов'язану з печаткою виробів на папері, тканинах, металах і інших матеріалах.

Ми із задоволенням виготовимо для вас індивідуальну продукцію за Вашим запитом: блокнот з бажаним кількістю сторінок, календар за власним дизайном. Виконаємо всі ваші задуми!

Изготовление печати

Будьте впевнені, що наші менеджери вислухають вас і врахують всі побажання, розроблять макет, підберуть заголовки і надрукують все в потрібному обсязі - хоч в одному примірнику, хоч 1 000 штук.

Чому ваша поліграфія повинна бути оригінальною?

У друкарнях часто можна знайти безліч варіантів поліграфічної продукції в каталогах і зразках. Проте все більше маркетологів шукають для своєї фірми оригінальне рішення оформлення поліграфії.

Виготовлення індивідуального замовлення в нашій друкарні - це створення абсолютно унікального дизайну, ексклюзивної форми, які привертають одним лише своїм зовнішнім виглядом.

Більш того, саме оригінальні вироби дають вашим клієнтам розуміння про те, що ви навіть до дрібниць ставитеся відповідально і уважно. А це, в свою чергу, впливає на ваш статус і кількість споживачів.

Переваги послуги виготовлення нестандартної поліграфії

Переваги нестандартних поліграфічних виробів полягають в тому, що вони привертають до себе увагу цільової аудиторії! Шаблонними макетами вже нікого не здивуєш, а незвичайний дизайн викликає жвавий інтерес.

Види поліграфічних виробів, які ми можемо виготовити для вас індивідуально:

  • Анкети та сертифікати
  • Бланки та флаєра
  • Блокноти
  • Календарі
  • Листівки
  • Наклейки
  • Візитні картки
  • Паперові пакети
  • Каталоги
  • Папки та плакати

Виготовлення поліграфії за індивідуальним макетом має на увазі виконання роботи за певними технічними характеристиками. На всі шаблонні замовлення завжди є прайс, а розрахунок вартості нестандартних замовлень вимагає час, щоб врахувати всі виробничі витрати.

З ким ми співпрацюємо?

Наша друкарня орієнтована на виконання якісних послуг з виготовлення поліграфії для приватних осіб, корпоративних клієнтів, а також рекламних агентств.

1. Приватні клієнти

Ми виготовляємо для приватних осіб різні запрошення на заходи, листівки, конверти, плакати, в тому числі і широкоформатні, для декору. Якщо вам необхідна допомога в дизайні, наші фахівці з радістю допоможуть з макетом, з огляду на всі ваші побажання.

2. Корпоративні клієнти

Кожна компанія, яка з нами співпрацює прагне постійно просувати свій бренд і підтримувати статус. Для відповідності фірмовому стилю організації ми можемо запропонувати послугу виготовлення буклетів, брошур, візитних карток, календарів і тд.

Скориставшись послугами друкарні «ІНТЕРТЕХНОДРУК» ви обзаведетеся новою цільовою аудиторією і підвищите лояльність споживачів.

3. Рекламні агентства

Дана категорія спеціалізується на наданні клієнтам послуг поліграфічної реклами. Завдяки якісно оснащеному обладнанню ми можемо в обумовлені терміни виготовляти вироби для рекламних кампаній: брошури, буклети, журнали, афіші та постери.

Ми гарантуємо вам своєчасну доставку по Києву і області.