Послуга збірки і склейки поліграфічної продукції

Послуга збірки поліграфії в «ІНТЕРТЕХНОДРУК» представляє собою цілий ряд складних механізованих робіт. Вони безпосередньо стосуються склеювання і збірки поліграфічних виробів.

Склейка

Автоматизоване машинне виробництво не завжди на сто відсотків задовольняє всі вимоги замовника. Якщо є необхідність виготовити ексклюзивні дизайнерські замовлення нестандартних розмірів, то ряд постдрукарського робіт слід виконати вручну.

Що входить в послугу збірки, яку ми вам пропонуємо?

Друкарня повного циклу з власним обладнанням «ІНТЕРТЕХНОДРУК» пропонує вам широкий спектр постдрукарських процесів. Ми можемо виконати для вас: ручну збірку, фасовку, склейку на скотч, поклейку на термоклей, підготовку і упаковку для відправки і надійного транспортування вироби.

Ми готові виконувати весь цей перелік для вас швидко і якісно.

Які ручні операції по збірці ми можемо вам запропонувати

Варіантів можливостей по ручному складанню у нас досить великий перелік:

  • Збірка коробок
  • Збірка пакетів
  • Склеювання вручну
  • Вклейка
  • Ручне складання
  • Вклейка карток і багато іншого.

Звертайтеся, ми допоможемо і запропонуємо вам пораду з будь-якого питання про збірку в нашій друкарні.

Особливості збірки і склейки в нашій друкарні

У процесі склеювання продукції професіонали друкарні з'єднують елементи друкованої продукції в єдине ціле відповідно до отриманого макета. Тому дуже важливо правильно скласти його і перевірити, щоб макет відповідав всім технічним вимогам друкарні. Тільки після остаточної операції склейки ваші поліграфічні вироби будуть мати завершений вигляд.

Для ретельної проклейки ми використовуємо кілька видів спеціального клею і двосторонній скотч.

В результаті роботи і старань кваліфікованих фахівців, що володіють досвідом як в області ручної збірки, так і з високотехнологічним обладнанням, ви отримуєте надруковану продукцію відповідно до високих стандартів якості.

Цей важливий етап є необхідною деталлю практично будь-якої рекламної компанії та сприяє поліпшенню професійного іміджу.