Відгуки і подяки від наших клієнтів і партнерів

Друкарня «ІНТЕРТЕХНОДРУК» завжди рада новим клієнтам і відгуками про виконання замовлень. Успішне просування наших замовників для нас справжня гордість! Багаторічний досвід співробітників дає нам право називати себе справжніми фахівцями друкарні повного циклу і майстрами з виготовлення поліграфічної продукції.

Поліграфічна студія «ІНТЕРТЕХНОДРУК» запрошує фізичних та юридичних осіб до співпраці - у нас можна замовити практично будь-який варіант друкованої продукції з високою якістю виконання. Відповіді на всі запитання з приводу проведених робіт можна уточнити у консультантів підприємства.

В даному розділі ви можете знайти відгуки наших клієнтів про нашу роботу. Ви також можете залишати свої відгуки, ми будемо вам вдячні!

Рекомендаційний лист від Geberit International Sales AG

Рекомендаційний лист від geberit international sales ag

Post by Диана

Рекомендаційний листПредставництво «Geberit International Sales AG» співпрацює з компанією СП «Інтертехнодрук» з 2005 року. За весь період нашої співпраці СП «Інтертехнодрук» зарекомендував себе надійним і стабільним партнером, який відрізняється гнучким підходом до потреб Клієнта, високою оперативн...