Про нас

Друкарня «ІНТЕРТЕХНОДРУК» представлена ​​на ринку Києва з 1994 року. З року в рік ми пропонуємо своїм клієнтам і партнерам найбільш актуальні послуги рекламну поліграфію за оптимальними цінами при збереженні якості.

НАША МЕТА

Сприяти успіху клієнтів, перевищуючи всі ваші очікування і забезпечуючи кращу якість поліграфічної продукції та сервісу за справедливою ціною!

НАШІ ПОСЛУГИ НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ

  • розробка макета, сканування, дизайн, верстка, кольороподіл;
  • офсетний і цифровий друк, тиражування на різографі;
  • післядрукарська обробка продукції;
  • безкоштовна доставка по Києву надрукованих матеріалів корпоративним замовникам і організація доставки по Україні.

ЦІННОСТІ ДРУКАРНІ «ІНТЕРТЕХНОДРУК»

Чесність і уважність. Дотримуємося уважного і шанобливого ставлення до кожного свого клієнта. Наша основа - це доброчесність не тільки з нашими замовниками, а й підтримка здорового професійного клімату в нашому колективі.

Якість. Оперативний друк і поліграфія - це завжди висока якість, своєчасність виконання замовлень і доступні на українському ринку ціни.

Всі ваші замовлення виконують фахівці з профільною освітою, які відмінно орієнтуються в усіх тонкощах роботи.

Прагнення до досконалості. Рік за роком ми намагаємося оптимізувати кожен процес, стежимо за контролем якості послуг, що надаються і розвиваемося разом.

НАША ІСТОРІЯ

1994

Компанія «ІНТЕРТЕХНОДРУК» почала свою діяльність з невеликого поліграфічного центру. Постійно оновлюючи і посилюючи свою технічну базу, підприємство виросло в міцну друкарню, відому в Києві і далеко за його межами.

2001

«ІНТЕРТЕХНОДРУК» внесено до Державного реєстру видавців, виготівників, і розповсюджувачів видавничої продукції.

2005

Компанією було інвестовано близько 7,5 млн.грн. у виробництво і практично втричі збільшені потужності за рахунок придбання нових друкованих машин і сучасного постдрукарського обладнання.

Сьогодні

Сьогодні "Інтертехнодрук-Поліграфсервис" - це сучасна друкарня з потужною технічною базою та кваліфікованим персоналом, яке здійснює повний замкнутий цикл виробництва і здатна виконати практично будь-яке замовлення в найкоротші терміни і з найвищою якістю.

Ми завжди відкриті новим клієнтам і з задоволенням чекаємо нашої співпраці. І пам'ятайте:

Ваш час - цінний ресурс, витрачайте його з користю: ​​замовляйте поліграфічну продукцію в надійної друкарні!

Обладнання типографії "ІНТЕРТЕХНОДРУК"

Обладнання типографії "інтертехнодрук"

Post by Диана

Поліграфічна технікаУ своїй роботі поліграфічний центр "Інтертехнодрук" використовує новітні технології та техніку для досягнення найкращого результату.Основним продуктом поліграфічного виробництва є друковані видання, але перед тим, як потрапити в друк, матеріали повинні бути оброблені, і пройти кі...